Bal Geografów 2017

bootstrap theme

Szanowni Pracownicy, drodzy Studenci i Absolwenci Istytutu Geografii i Gospodarki Przestrzennej!
Koło Geografów UJ ma wielką przyjemność zaprosić Państwa na tegoroczny BAL GEOGRAFÓW.
Kontynuacja tej wieloletniej tradycji odbędzie się w urokliwym Dworku Skawińskim w Skawinie (mapa na dole strony). Miejsce to ugości nas jednodaniową kolacją i przekąskami które dadzą nam energię do całonocnych tańców.
Bal Geografów rozpocznie się o godzinie 19:00 a oficjalne powitanie i kolacja rozpocznie się o 19:45.
Dla Pań to świetna okazja pokazania się w najlepszej wieczorowej kreacji... ;) A dla Panów będzie to możliwość założenia nowego krawatu i najmodniejszych skarpet do garnituru!

Opłata za wstęp dla jednej osoby wynosi 60 zł. Będzie ona zbierania do 17 listopada i jest ona jedynym właściwym potwierdzeniem Państwa wstępu. Z przyczyn organizacyjnych po wyznaczonym terminie opłata wzrasta do 80 zł od osoby. Kwota może być wysłana przelewem na konto (08 1140 2004 0000 3602 7616 8043, Tytuł przelewu: Bal Geografów, imię i nazwisko <+osoba towarzysząca>, czy obiad WEGE!) lub wpłacona bezpośrednio do organizatora (Katarzyna Płonka) lub skarbnika (Monika Kilarska).

DODATKOWO każda osoba, która zechce przynieść własny alkohol musi uzbroić się w korkowe które wynosi 15 zł od butelki (opłata zbierania przy wejściu na Bal).

W wydarzeniu na Facebooku znajdują się menu oraz menu alkoholowe.

Mobirise

© 2017 KGUJ, Grzegorz Spytkowski powered by Mobirise
Poprzednia wersja strony