Dołącz do nas!

Praktyczne informacje dla nowych członków.

  • Jesteś studentem Uniwersytetu Jagiellońskiego i masz w sobie trochę chęci do działania? - nie musisz nawet studiować geografii. Wystarczy zapał do pracy i ciekawość świata byśmy przyjęli Cię z otwartymi ramionami.
  • Wejdź do pokoju 1.03 - powiedz, że chciałbyś się zapisać. Na pewno znajdzie się tam ktoś kto przybliży Ci tajniki kołowego życia. Nie bój się, nikogo jeszcze nie zjedliśmy. :)
  • Wypełnij deklarację członkowską - w której należy podać podstawowe informacje (Imię, Nazwisko, E-mail) lub wypełnij formularz online.
  • Wpłać składkę - 25 zł. Tyle wynosi składka roczna. Wpłaty pobiera skarbnik. Nic straconego, jeśli nie ma go akurat w Kole – możesz zapłacić przy najbliższej okazji lub wykonać przelew na konto, którego numer znajduje się w formularzu zgłoszeniowym.
  • Facebook - polub nasz fanpage, na którym pokazujemy światu naszą działalność oraz poproś o dołączenie do grupy. Znajdziesz tam wszystkie nasze ogłoszenia i informacje o tym, co planujemy.
  • Odbierz legitymację członka KGUJ - kilka dni po wpisaniu powinna być gotowa do odbioru. Spokojnie, nie musisz jej nosić bez przerwy przy sobie ani nikomu pokazywać. To bardziej pamiątka, dzięki której za kilka lat będziesz ze wzruszeniem wspominał swój czas w Kole.
  • Nie od razu Kraków zbudowano - nikt nie będzie od Ciebie wymagał pracy na rzecz Koła od samego początku. Zresztą wszystko co robimy jest dobrowolne. Po prostu przychodź jak najczęściej, zdobywaj przyjaciół, napij się herbatki i wkręć powoli do kołowego życia :)

Składka członkowska wynosi 25 zł/rok.
Wpłaty gotówką lub przelewem przyjmuje Skarbnik.


Koło Geografów UJ
ul. Gronostajowa 7/1.04
30-387 Kraków

© 2022-2023 KGUJ, Katarzyna Filip powered by Mobirise
Poprzednia wersja strony

Made with ‌

HTML Code Creator