Zarząd KGUJ

Władze na rok 2018/2019

css templates

Z zawodu hotelarz, turystka z zamiłowania i geograf z pasji. Pochodzi z Podbeskidzia, a jej wszystkie ulubione miejsca są w Łodygowicach.

Dorota Waluś
PREZES

e-mail: dorota.walus96@gmail.com

W wielu obecnych źródłach coraz częściej mówi się o coraz większej ilości jeży
europejskich trafiających pod koła. Koła są największym zabójcą tych małych stworzeń.
Czym nasze polskie jeże zasłużyły sobie na taki los, żyjąc w strachu przed kołami. Moim
zadaniem jest prowadzić koło, tak aby uchronić te niewinne ssaki przed tragicznym końcem.

Bartłomiej Miłosz
WICEPREZES

Krakuska jak się patrzy. Studentka II roku geografii fizycznej, chociaż inne dyscypliny są jej równie bliskie. Do jej drugiej pasji trochę nie po drodze, ale na kolejny udany makijaż zawsze znajdzie czas. Zawsze dotrzymuje terminów, chętna do pomocy i we wszystkim dostrzega dobre strony.

Dominika Kalicińska
SKARBNIK

Urodzony z brodą, nim zaczął chodzić już jeździł na rowerze, lubi zwiedzać i spac pod namiotem. Czasem nazywaja go człowiekiem z gór ale i on lubi czasem siedzieć w cieple.

Grzegorz Białoń
SEKRETARZ/ARCHIWISTA

Studentka II roku o specjalności geografia fizyczna, pochodząca z krainy mlekiem i miodem płynącej zwanej Podlasiem. Jest wielbicielką lekkoatletyki, a w życiu kieruje się myślą, że zawsze warto rozmawiać.

Ewa Kalisz
CZŁONEK ZARZĄDU

Starosta II roku geografii. CP1 w EGEA Kraków. Aktywny członek KGUJ oraz wolontariusz.

Aleksander Sielecki
CZŁONEK ZARZĄDU

-

Dawid Skowron
CZŁONEK ZARZĄDU

KOMISJA REWIZYJNA

Kinga Kowalik

Chodzący promyczek. Na geografię wpadła na chwilę, ale została na dłużej. Zainteresowana hydrologią, może dlatego lubi płynąć pod prąd. Gdyby miała możliwość mogłaby spać 15 godzin na dobę.

Adrian Kowalski

Człowiek dla którego nie ma rzeczy niemożliwych. Interesuje się hydrologią i podróżami motocyklowymi. W wolnych chwilach lubi posiedzieć z kubikiem yerby.

Damian Krzyczman

Chłopak z I roku GIS-owego SUM-u, który powoli staje się Krakusem, chociaż Poczesna zawsze number one. W skrócie: speedrower, geografia i coś zielonego. A w rozwinięciu miłośnik żużla na rowerach (speedrowera) i rowerów w każdej postaci; geografii, raczej fizycznej i dobrze skartowanej; no i „Damiany są całe zielone, zwłaszcza te w Bieszczadach.” Nie boi się odpowiedzialności, ale trudno mu żyć w zgodzie z czasem, podobno nawet urodził się po terminie.

OPIEKUN KOŁA GEOGRAFÓW

Hydrolog zajmujący się zagadnieniami chemizmu wód.
Prezes KGUJ w latach 1983/84 oraz 1985/86, Wiceprezes 1984/85. Obecnie Kierownik Zakładu Hydrologii Instytutu Geografii i Gospodarki Przestrzennej UJ oraz Kierownik Laboratorium Hydrologiczno -Chemicznego IGiGP UJ.

Dr hab. Mirosław Żelazny
Godziny konsultacji: link do strony IGiGP

© 2017-2018 KGUJ, Grzegorz Spytkowski powered by Mobirise
Poprzednia wersja strony