Zarząd KGUJ

Władze na rok 2017/2018

build your own website for free

Miłośnik długich spacerów i odkrywania nieznanych sobie miejsc. W duszy ornitolog, w sercu geograf, a ciałem uzależniony od napojów gazowanych w puszce. Chciałby by jego życie było tak uporządkowane jak rekordy w wierszach i kolumnach Excela. Wolne wieczory lubi spędzać przy kubku dobrej herbaty i dźwięku czterech motocyklistów jeżdżących po żużlu w lewo.

Maciej Siwka
PREZES
Konsultacje: środa 15:00-17:00, czwartek 16:00-17:30

Urodził się z mapą w ręku. Od zawsze fan geografii, topografii i gór. Lubi spędzać czas na łonie natury. Jego wołoskie pochodzenie nie tylko powoduje ekspresyjny charakter, ale też stale łączy go z Karpatami Wschodnimi, gdzie m.in. prowadzi badania naukowe.

Maciej Bryndza
WICEPREZES

Galicjanin z krwi i kości. Bezgranicznie zakochany w Krakowie, chociaż serce swe rozdarł i rozrzucił po różnych zakątkach kraju. Podręcznikowy ekstrawertyk, rozśpiewa każdą imprezę. Wielbiciel geografii społeczno-ekonomicznej. Nie traci czasu na zdjęcia.

Grzegorz Bubak
SKARBNIK

Człowiek dla którego nie ma rzeczy niemożliwych. Miłośnik dwóch kółek, hydrologii i yerby. W wolnych chwilach zagląda ludziom do studni.

Adrian Kowalski
SEKRETARZ/ARCHIWISTA
Konsultacje: wtorek 11:00 - 15:00

Kobieta gór, której uśmiech towarzyszy od urodzenia. Sumiennie odnajduje się w każdym fachu, od kopania łopatą, aż po murowanie ścian. Kreatywność to jej drugie imię, z niczego zrobić coś, to dla niej żadne wyzwanie. Zapalona Fanatyczka Ługowania i bobrów, która czasami chodzi z głową w kwiatach próbując je zaklasyfikować.
Zawsze znajdzie czas na coś co osłodzi jej życie.

Sylwia Bartkowiak
CZŁONEK ZARZĄDU

Człowiek z gór. Do domu zawsze miał pod górkę. Lubi podróżować, wędrówki górskie oraz jazde na rowerze. Lubi coś organizować, lecz nie zawsze mu się chce. Nienawidzi jabłka z ryżem i cynamonem, uwielbia kluski śląskie. Zwolennik wstawania po 9. Podobno urodził się z brodą.

Grzegorz Białoń
CZŁONEK ZARZĄDU

Kolorowa artystka, która czyni cuda z pedzlem malarskim i makijażowym. Geograf religii oraz znawca kultury dalekowschodniej i języka japońskiego. W wolnych chwilach lubi upiększać ludzi, Koło oraz wszelkie imprezy. Kocha odkrywać nowe lokacje, także te wirtualne w świecie gier.

Klaudia Czarniecka
CZŁONEK ZARZĄDU

KOMISJA REWIZYJNA

Grzegorz Spytkowski

Góral z Orawy. Entuzjasta gospodarki przestrzennej z doświadczeniem w Cities: Skylines. GISowiec amator. Uwielbia planować i udoskonalać. Wielbiciel rozmyślania o przejęciu władzy nad światem podczas długich samotnych spacerów na łonie natury.

Prezes-emeryt.

Piotr Szubert

Pochodzący z Wielunia miłośnik dobrej fotografii, smacznego jedzenia oraz suchego żartu.
W wolnych chwilach podróżuje oraz oddaje się pracy twórczej, we wszystkich możliwych dziedzinach. Były członek Zarządu, CP EGEA Kraków oraz organizator obozów.

Patryk Wacławczyk

Ze Śląska Opolskiego. Hydrologia, czasami demografia. Turystyka rowerowa oraz górska (raczej nie naraz) uprawiane czasem, lubiane bardzo. W Kole bardzo często. Wręcz element wyposażenia.
Były członek Zarządu, organizator obozów i wymianowicz EGEA.

OPIEKUN KOŁA GEOGRAFÓW

Hydrolog zajmujący się zagadnieniami chemizmu wód.
Prezes KGUJ w latach 1983/84 oraz 1985/86, Wiceprezes 1984/85. Obecnie Kierownik Zakładu Hydrologii Instytutu Geografii i Gospodarki Przestrzennej UJ oraz Kierownik Laboratorium Hydrologiczno -Chemicznego IGiGP UJ.

Dr hab. Mirosław Żelazny
Godziny konsultacji: link do strony IGiGP

© 2017 KGUJ, Grzegorz Spytkowski powered by Mobirise
Poprzednia wersja strony