Zarząd KGUJ

Władze na rok 2021/2022

Studentka I roku magisterki. Pochodzę z centralnej Polski, ale góry polubiłam od pierwszego zdobytego szczytu. Swoją przygodę z KGUJ zaczęłam od początku studiów, licząc na możliwości poznania nowych znajomych i rozwój naukowy. Nie zawiodłam się! W ramach aktywności studenckiej angażuję się w projekty naukowe dotyczące głównie geografii fizycznej. W wolnym czasie lubię czytać książki, popijając kawę, rozwijać umiejętności kulinarne oraz spacerować. Myślę też, że można mieć dodatkowy „żołądek deserowy”.

Magdalena Jasionek
PREZES

Studentka I roku studiów magisterskich. Interesuje się rozwojem regionalnym i procesami urbanizacji,
ale zdarzy się jej wejść (wpaść) dwa razy do tej samej rzeki w Bieszczadach. Kociara, lubi dobrą kawę, podcasty Kamili Kielar i Asi Okuniewskiej, amatorka narciarstwa zjazdowego.

Maja Madej
WICEPREZES

Studentka III roku. Lubię wędrówki, przejażdżki i spływy, a najbardziej eksplorację nowych miejsc i ludzi. Uzależniona od kawy i herbaty, oglądania filmików z kotkami oraz pasjonatka planszówek..

Agnieszka Kozioł
SKARBNIK

Z dziada pradziada Ślązaczka, więc krakowski smog jest jej niestraszny. Trzeci rok w kole, w zarządzie koła
po raz drugi. Czasami lubi ludzi, ale podobno woli koty, książki i gry. No i góry.

Magdalena Bajer 
SEKRETARZ/ARCHIWISTA

Cześć! Jestem Justyna, studentka III roku. Od 3 lat jestem członkiem koła, ale po raz pierwszy mam okazję działać w jego zarządzie. Moim duchowym zwierzątkiem prawdopodobnie jest jeżyk (bo kocham tuptanie) albo alpaka. Poza tym jestem animatorką, a w wolnym czasie lubię jeździć na rolkach, kajakować i tuptać szlakami Beskidu Śląskiego.

Justyna Tomica
CZŁONEK ZARZĄDU

Cześć, jestem Anastazja. Studentka pierwszego roku, pochodzę z Gdańska ale sercem jestem z gór. Ekstrawertyczka w 100%. Jestem wielką fanką podróży pociągiem i jedzenia oscypków na każdym posiłek. 

Anastazja Ryba
CZŁONEK ZARZĄDU

Student I roku, zafascynowany tym co nieodkryte, niepozorne, niedocenione, sielskie, prawdziwe
a jednocześnie tajemnicze i głębokie… Uwielbia piesze, górskie wędrówki oraz geograficzną eksplorację coraz to nowych zakątków mniejszych i większych miejscowości. Kieruje się zasadą: „zawsze być i działać bardziej niż jest to wymagane”.

Mateusz Pysz
CZŁONEK ZARZĄDU

KOMISJA REWIZYJNA

Katarzyna Filip

Anna Rudnik

Patrycja Wójtowicz

OPIEKUN KOŁA GEOGRAFÓW

Hydrolog zajmujący się zagadnieniami chemizmu wód.
Prezes KGUJ w latach 1983/84 oraz 1985/86, Wiceprezes 1984/85. Obecnie Kierownik Zakładu Hydrologii Instytutu Geografii i Gospodarki Przestrzennej UJ oraz Kierownik Laboratorium Hydrologiczno -Chemicznego IGiGP UJ.

Prof. dr hab. Mirosław Żelazny
Godziny konsultacji: link do strony IGiGP

© 2021-2022 KGUJ, Magdalena Jasionek powered by Mobirise
Poprzednia wersja strony

This page was built with Mobirise